Systémový administrátor - Windows (Active Directory) (Ref. č.: PR/021880)

15.10.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Prešov
Typ pracovnej ponuky: Informatika - software; IT konzultant, IT/Technical Support Specialist, Správca informačného systému, Správca počítačovej siete, Systémový administrátor
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500 €/brutto - minimálna hranica mzdy, horná hranica v závislosti od skúseností kandidáta
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Hľadá sa Windows nadšenec so znalosťami a skúsenosťami s Active Directory.
* Ak si to ty, tak tvojou každodennou náplňou práce bude:
* - Inštalácia, plánovanie, konfigurácia Windows (Windows Server 2012, 2012R2, 2016, 2019 a Active Directory) systémovej infraštruktúry
* - Patch Management
* - Change Management
* - Spracovanie problémov a incidentov v infraštruktúre Windows
* - L2 a L3 podpora
* - Zostavenie a aktualizácia systémovej dokumentácie

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno

- Administrácia Windows serverov
- Znalosti a skúsenosti s Active Directory
- Znalosti virtualizácie serverov (VMware, Hyper - V...)
- Tímový hráč
- Znalosti v procesoch ITIL
- Do znalostí skriptovacích jazykov (PowerShell, Python, Batch) budeš zaškolený