Systémový špecialista - Office 365 Cloud (Ref. č.: PR/021881)

15.10.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Prešov
Typ pracovnej ponuky: Informatika - software; IT architekt, IT konzultant, IT/Technical Support Specialist, Správca informačného systému, Správca počítačovej siete, Systémový administrátor
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500 €/brutto - minimálna hranica mzdy, horná hranica v závislosti od skúseností kandidáta
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Technická podpora cloudového riešenia Office 365 a jeho ďalších komponentov
- Poskytovanie L2, L3 podpory
- Spolupráca s administrátormi L1 a L2 stupňa
- Správa, nastavovanie, monitorovanie, optimalizácia dostupnosti a výkonnosti zverených systémov IT ( pripravuje disaster recovery)
- Sledovanie a dodržiavanie bezpečnostnej politiky spoločnosti

Iné výhody:

- Práca v medzinárodnej spoločnosti
- Možnosť ďalšieho profesijného rozvoja a vzdelávania
- Jazykové kurzy hradené spoločnosťou
- Stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
- Home - office

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno