ČSOB

SEO špecialista pre ČSOB

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Hľadáme kolegu, ktorý nám pomôže s optimalizáciou našich webových stránok. Našim cieľom je, aby sa k našej online ponuke dostali potenciálni zákazníci pri surfovaní čo najjednoduchšie. Ak ste orientovaní na výsledky a máte chuť prepracovať sa k nim novými cestami, čítajte ďalej. Náplň práce
*Vykonávať SEO audity, optimalizácie pre pridelené projekty a web csob.sk (on-page, off-page)
*Zabezpečovať konštantnú optimalizáciu obsahu stránok
*V spolupráci s copywriterom navrhovať obsah s pridanou hodnotou pre užívateľa
*Získavať externé spolupráce na Slovensku
*Aktívne sledovať pozície produktových stránok vo výhľadávačoch, návštevnosť, ciele, zber údajov atď.
*Tvorba linkbuildingovej stratégie
*Spolupráca s content špecialistom a PPC špecialistom na tvorbe a šírení kvalitného obsahu v online kanáloch

Upresnenie platových podmienok

od 1400€ brutto

Benefity a ďalšie výhody

Základná mzda od 1 400 EUR brutto

Príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine
Možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny
5 dní voľna naviac po jednom roku zamestnania
Zvýhodnenia na produktoch ČSOB FS
Príspevok na DDS a životné poistenie
Pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu určitú – 1 rok. Po jej ukončení sa pracovný pomer predĺži na dobu neurčitú #LI-JK

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Všeobecne požadované znalosti

*Profesionálna znalosť optimalizácie web stránok pre vyhľadávače (SEO)
*Znalosť SEO nástrojov na optimalizáciu (Google search console, Google trends, MOZ)
*Skúsenosti so správou web stránok cez CMS
*Anglický jazyk (pokročilý)
*MS Office (pokročilý)
*Otvorenosť novým veciam, schopnosť prichádzať s návrhmi, vylepšovať

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie