VEDÚCI PRACOVNÍK TÍMU

Miesto práce: Slovensko
Banskobystrický kraj
okres Banská Bystrica
Banská Bystrica
Tulská 101
97404

Typ pracovnej ponuky: Reality a stavebníctvo; Stavbyvedúci
Ponúkaný plat (základná mzda): 832 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
832 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
1. 10. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
1. 10. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Technické a manuálne prierezové zamestnania

Náplň (druh) práce
• Vedenie tímu ľudí v doprave a logistike (so zameraním na SK NACE 53200 Ostatné poštové služby a služby kuriérov)
• Riadenie a určovanie cieľov na dennej a mesačnej báze
• Prijímanie objednávok prepravy a vyhľadávanie kuriérskych zásielok na depe
• Práca v systéme a kontrole informácií zo scannerov a váh
• Komunikácia s vodičmi zmluvných dopravcov ohľadom zvozov a rozvozov
• Administratíva potrebnej na prepravu
• Kontrola prepravných listov a kontrole naložených zásielok
• Komunikácia so zákazníkom a kuriérom
• Prijímanie objednávok
• Získavanie údajov z reportov z dátových zdrojov, spravovanie reportov o zásielkach
• Interpretácia údajov z hľadiska správnosti a analýza výsledkov
• Komunikácia s viacerými spolupracujúcimi oddeleniami po celom svete
• Overenie presnosti a triedenie informácií pri príprave zdrojových údajov pre vstup do systému
• Zadanie údajov o objednávke a zásielke zo zdrojových dokumentov v stanovených lehotách
• Preskúmanie údajov z hľadiska chybovosti alebo neúplnosti, oprava akejkoľvek prípadnej nekompatibility, kontrola výstupov
• Poskytovanie technickej asistencie pre Excel tímu servisných stredísk

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

• stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie, vysokoškolské I. stupňa, vysokoškolské II. stupňa
• komunikačné schopnosti
• organizačné schopnosti
• dobrá znalosť práce na PC (Word, Excel)
• schopnosť vedenia tímu

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

L&M SERVICES, s.r.o.
Tulská 5302
97404 Banská Bystrica
Slovensko