Poď si zarobiť, víkendy voľné , prevažne na jednu zmenu

11.11.2019 SYNERGIE TEMPORARY HELP s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Pomocné práce a brigády, Výroba; Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 800
od 800 €
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme šikovných výrobných pracovníkov, ktorí sa neboja práce. Ponúkame prácu na jednu zmenu s množstvom benefitov. Víkendy máš voľné a plne hradené stravné lístky.

Tvojou úlohou bude:
* čistenie a balenie výrobkov (odkvapové príslušenstvo, opláštenie budov, fasády)
* obsluha jednoduchých strojov
* Obsluha jednoúčelových strojov
* Manuálne tvarovanie jednoduchých dielov
* Vykonávanie pomocných prác vo výrobe

Iné výhody:

* Stravné Lístky 4,80€ (bez dopaltku zamestnanca)
* Ponúkany plat via než 800€
* Prémie
* Práca na prevažne jednu zmenu
* Rôzne iné bonusy a benefity

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

* Manuálna zručnosť
* Zodpovednosť a pracovná disciplína
* Samostatnosť
* Spoľahlivosť a presnosť
* Flexibilita