custom-banner

Lisiar plastov - nastavovač vstrekolisov

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Máte skúsenosti ako lisiar plastov a viete aj čo to o nastavovaní vstrekolisov Engel, Boy alebo Arburg? Ak Vám nevadí 3 zmenná prevádzka, máte chuť a motiváciu posúvať sa ďalej radi uvítame Váš životopis. :
Základná pracovná náplň spočíva v:
- Nastavovanie vstrekolisovacích strojov;
- Príprava plastového granulátu, podľa materiálových požiadaviek alebo objednávky
- Obsluhovanie periférnych strojov, ako je injektáž granulátu
- Sledovanie nastavenia parametrov stroja
- Preventívna údržba a malé opravy zariadení a odstraňovanie technických problémov

Benefity a ďalšie výhody:

Ponúkame Vám nadštandardné a lukratívne platové podmienky.
Príplatky a bonusy za vykonanú prácu
Práca s dlhodobou perspektívou pre stabilnú rakúsku spoločnosť.
13.plat
Voľné víkendy

Informácie pre uchádzača:

- Pracovné skúsenosti ako lisiar plastov sú nevyhnutné
- Manuálna a technická zručnosť a precíznosť.
- Skúsenosti s obsluhou alebo nastavovaním vstrekolisov PLASTOV Engel, Boy alebo Arburg
- Pracuje sa v 3 zmennej prevádzke PO - PIA

Všeobecne požadované znalosti:

- Práca v 3 zmennej prevádzke (PO - PIA)
- Skúsenosti s prácou na vstrekolisoch

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou