NAY a.s.
Nay Elektrodom

Brigádnik/čka na kasu a/alebo dokladanie tovaru - NAY Avion

NAY a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Pozícia / odvetvie

Pokladník, Skladník

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Si aktívny a komunikatívny? Jedinečná príležitosť stať sa súčasťou tímu NAY Avion v Bratislave. Tvojou náplňou práce bude:

- blokovanie tovarových a službových položiek na kase
- starostlivosť o tovar v zóne kás
- dopĺňanie tovaru do pokladničných zón

Pokiaľ sa práce s peňažnou hotovosťou bojíš, nevadí. Stačí, keď pomôžeš našim predajcom s manipuláciou s tovarom (na sklade a predajnej ploche) a dokladaním nových zásob tovaru po príjme.

Ponúkaný plat

4.5 EUR/hod.

Benefity a ďalšie výhody

- káva a čaj zadarmo na pracovisku
- práca v priateľskom a mladom kolektíve
- ponuka dlhodobej alebo opakovanej brigády

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

brigáda

Informácie pre uchádzača

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

študent – vysoká škola

Všeobecne požadované znalosti

- vek nad 18 rokov
- ochota pracovať flexibilne, aj cez víkendy
- prax s prácou na kase výhodou
- samostatnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie