Hľadáme obsluhu CNC v Kechneci

31.07.2020 ADECCO Slovakia, s. r. o. - Permanent placement department Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Kechnec
okres Košice-okolie
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 720 - 900 EUR
Trojzmenná prevádzka s príplatkami z priemernej hodinovej mzdy (4,66€). Potenciál zárobku nad 900€ brutto + stravovacia karta (cca 80€ mesačne).
Odmeny za zlepšovacie návrhy
Príspevok na cestovné 40€
Príplatky aj nad rámec Zákonníka práce za prácu poobede, v noci, nadčas, víkendy, sviatky, pohotovosť.
Garantovaný 13. a 14. plat
Termín nástupu do práce: od 16.1.2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Obsluha strojov
Kontrola výrobného procesu
Nakladanie dielov do strojov
Hlásenie porúch
Vykonávanie pracovných operácií podľa pokynov
Zabezpečenie výrobného procesu

Budeme oslovovať vybraných kandidátov na základe životopisu. Životopis zasielajte formou reakcie na inzerát alebo priamo na mail uvedený v inzeráte.
Spoločnosť je jedným z TOP automotive dodávateľov na svete s kompetenciami vo všetkých sférach vývoja vozidiel. Závod produkuje dvojspojkové prevodovky pre niekoľko svetových automobilových značiek.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

čítanie technickej dokumentácie výhodou
manuálna zručnosť - skúsenosti vo výrobe
ochota učiť sa nové veci
zodpovedný prístup k práci