Kuchár / kuchárka

21.01.2020 Nemocničná a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
okres Malacky
Malacky
Duklianskych hrdinov 34
90122

Typ pracovnej ponuky: Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo; Kuchár
Ponúkaný plat (základná mzda): 730 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Osobné ohodnotenie vo výške 150,00€
Nad rámec systému zamestnaneckých výhod a benefitov Medirex Group ako:
• zľava v lekárni
• zľava v rámci poskytovania platenej zdravotnej starostlivosti
• príspevok zamestnávateľa na DDS
• podpora ďalšieho vzdelávania, a mnohé iné

Okrem vyššie spomenutých benefitov Vám ponúkame aj to, na čo sme najviac v našej Nemocnici v Malackách hrdí:
• korektný a profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa
• príjemné pracovné prostredie, ktoré je zrekonštruované a pekné
• prevádzkujeme špičkové očné centrum
• liečime pacientov kmeňovými bunkami
• poskytujeme komplexnú ambulantnú starostlivosť (45 ambulancií) a jednodňovú chirurgiu (Traumatológia, Očné, Urologia, ORL, Ortopédia, Cievna chirurgia)
• svojou prítomnosťou prispejte k veľmi dobrým vzťahom v nemocnici

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
730 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
30. 9. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
3. 1. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Gastronómia

Náplň (druh) práce
• zabezpečuje výrobu jedál (raňajky, desiata, obed, olovrant, večera) podľa jedálneho lístka, výkazu spotreby potravín a vhodného technologického postupu jednotlivých druhov diét
• stará sa o riadne uskladnenie a ošetrenie prevzatých potravín, ich hygienické a hospodárne spracovanie
• vydáva stravu
• uskladňuje vzorky jedál podľa požiadaviek hygienických noriem

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie v odbore kuchár

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Certifikáty

Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažné činnosti pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov (zdravotný, potravinársky preukaz) podľa zákona č. 355/2007 Z.z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

Platný zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve.