IKT špecialista/ka/web dizajnér/ka

12.11.2019 M-Science Group, s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
Košický kraj
okres Košice
Košice-Sever
Gogoľova 2
04001

Košice
Typ pracovnej ponuky: Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo; Nábytkár, Web dizajnér
Ponúkaný plat (základná mzda): 832 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
832 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
25. 9. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
4. 11. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

IT a telekomunikácie

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Životopis zasielať na email Vhodných kandidátov bude emailom kontaktovať a budú pozvaní na osobný pohovor.

Náplň (druh) práce
1. Príprava a realizácia programových riešení na monitoring, kolektoívizáciu aobjektivizáciu a verifikáciu zozbieraných dát klientov, meraní, dosiahnutých výsledkov.
2. Dodržiavanie pracovných pokynov nadriadeného pracovníka.
3. Reprezentovanie a zastupovanie záujmov spoločnosti.
4. Spolupráca pri tvorbe rôznych reportov a výkazov.
5. Vytvorenie nástrojov na objektivizáciu a verifikáciu výsledkov.
6. Zodpovednosť za kolektivizáciu, spracovanie a rchiváciu dosiahnutých výsledkov a dát.
7. Pravidelný monitoring bezpečnosti sparavovaných IT systémov.
8. Implementácia a spravovanie vlastného softvérového portfólia.
9. Testovanie úrovní ochrany a zabezpečenie informačných systémov.
10. Príprava a realizácia školení pre zamestnancov aj odberateľov.
11. Príprava a realizácia softvérov podporujúcich marketing a propagáciu spoločnosti.
12. Príprava, realizácia a implementácia softvérov pre zvýšenie zručností a zefektívnenie činností, služieb, a obchodných aktivít zamestnávateľa.
13. Podpora marketingu a predaja, kreáciou softvéru a programov pre Eshop.
14. Participácia na príprave, realizácii propagácie spoločnosti.
15. Sledovanie, vyhodnocovanie a prevencia voči potencionálnym technologickým hrozbám, rizikám, odhalenie slabých miest, zabezpečenie a optimalizácia bezpečnosti technickej infraštruktúry.
16. Poskytovanie poradenstva a školení v oblasti IT.
17. Vykonávanie konzultácie pri zavádzaní nových informačných systémov.
18. Participácia na vytváraní produktov podľa špecifických požiadaviek zamestnávateľa zohľadňujúcich potreby trhu.
19. Analýza slabých miest, nedokonalostí a porúch na poskytnutých IT riešeniach.
20. Testovanie a kontrolovanie softvéru.
21. Príprava a realizácia propagácie pre zlepšovanie imidžu firmy.
22. Reprezentovanie a zastupovanie záujmov spoločnosti.
23. Aktívna participácia na kreácii, implementácii a verifikácii nových endermoterapeutických protokoloch v praxi.
24. Aktívna participácia na diseminácii a popularizácii výsledkov.
25. Aktívna kreatívna činnosť a súčinnosť pri príprave nového produktového portfólia produktov a služieb, propagačných a informatívnych materiálov, publikačnej činnosti.
26. Aktívna participácia na odborných aj sociálno-spoločenských podujatiach zamestnávateľa.
27. Príprava, realizácia krátkodobých a dlhodobých strategických plánov.

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 20:00

Práca na zmeny:
pružný pracovný čas

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore elektrotechnik - informatické a telekomunikačné systémy
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore teoretická kybernetika a matematická informatika a teória systémov

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Počítače:
  • Adobe Photoshop - vysoká
  • Microsoft PowerPoint - vysoká
  • Microsoft Word - vysoká
  • Microsoft Outlook - vysoká
  • Microsoft Excel - vysoká

Ďalšie požiadavky:

Stredoškolské vzdelanie - nutnosť praxe min. 1 rok
Ovládanie programovacích jazykov
Referencie, praktická ukážka zrealizovaných prác a projektov.

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

M-Science Group, s.r.o.
Gogoľova 2
04001 Košice-Sever
Slovensko