Obchodno-technický zástupca pre svetelnú techniku (BB, ZV, RK) (Ref. č.: PR/021874)

15.10.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovenská republika
Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnika a energetika, Marketing, reklama, PR, Obchod, Reality a stavebníctvo; Account manager, Elektrotechnik, Key account manager, Obchodný referent, Obchodný zástupca, Produktový manažér, Programátor, Projektový manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500 € v závislosti od skúseností kandidáta + bonusová zložka
Termín nástupu do práce: ASAP
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
* akvizícia nových klientov (projektant, developer, investor)
* starostlivosť o existujúcich zákazníkov
* tvorba cenových ponúk, obchodné stretnutia
* technické poradenstvo
* reporting

Iné výhody:

* vario zložka v závislosti od obchodných výsledkov
* služobné vozidlo, mobilný telefón, notebook
* home office

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

* skúsenost s predajom osvetlovacej techniky je podmienkou
* technické myslenie
* orientácia na zákazníka
* strategické myslenie
* výborné komunikačné a prezentačné schopnosti