Webový administrátor stránky eshopu

14.11.2019 Global Customer Service Solution s.r.o.
Miesto práce: Trnavský kraj; okres Dunajská Streda; Dunajská Streda
Typ pracovnej ponuky: Administratívny pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 650 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme kolegov na administratívnu prácu v oblasti e-commerce do nášho mladého, dynamického tímu.
Očakávame prihlášky ľudí s dobrými počítačovými zručnosťami a znalosťou anglického jazyka.
Bližšie informácie: marketing, e-maily, práca s databázou a jej segmentácia na základe marketingových kritérií a indikátorov predaja, objednávanie tovaru.
Úprava obsahu webových stránok a e-shopov, výmena obrázkov, formulácia popisu tovaru v anglickom jazyku.
V prípade zákazníckych dotazov alebo sťažností manažment celého procesu a poskytnutie odozvy zákazníkom.
Ak Vás naša ponuka oslovila, pošlite životopis v anglickom jazyku na uvedenú emailovú adresu a staňte sa súčasťou tímu Global Customer Service Solution.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Maďarský jazyk
Vhodné pre absolventov: Áno
Vhodné pre osoby so ZP: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

E-commerce

Oblasť pôsobenia:

Ostatné pomocné obchodné činnosti i. n.

Adresa:

Global Customer Service Solution s.r.o.
Dolnobárska cesta 391/1
Trhová Hradská
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Melinda Kourine
Dolnobárska cesta 391/1, Trhová Hradská, 930 13, Slovenská republika
Tel: 0910 135 475