#TsmeMy

    Reprezentant telefonického predaja

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Košice
    Košice

    Pozícia / odvetvie

    Obchod; Pracovník podpory predaja

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Pracujte v dynamickom a flexibilnom tíme plnom rôznych zaujímavých výziev a cieľov.

    Sme súťaživí a vieme dobre komunikovať s ľuďmi. Zákazníkom pomáhame vybrať si z našich produktov a služieb. Aktívne im ponúkame paušály, telefóny, internet, televíziu, ale aj špeciálne služby a novinky ako napríklad SmartHome. Sme odborníci, ktorých zákazníci kontaktujú, keď potrebujú poradiť alebo rýchlo niečo vyriešiť.

    Čomu sa budete venovať?
    Aktívne oslovovať zákazníkov, a pomáhať im vybrať si z našich služieb to, čo im bude ušité na mieru:

    • odpovedať na ich otázky ohľadom našich služieb
    • prezentovať sa konštruktívno – konzultačným spôsobom predaja a dbať na spokojnosť zákazníka
    • riešiť s nimi rôzne situácie od výšky faktúry po zmenu či aktiváciu konkrétnej služby

    Všetko Vám najprv dôkladne vysvetlíme a zaškolí Vás náš profi tím trénerov a koučov. Tí majú pre Vás pripravený tréningový plán, s ktorým budete v obraze a dobre pripravení na prácu so zákazníkmi.

    Spokojnosť zákazníka súvisí aj s našou dostupnosťou, preto pracujeme v pracovné dni (Po-Pi) od 8:30 – 16:45.

    Upresnenie platových podmienok

    od 650€

    Benefity a ďalšie výhody

     Mobil podľa vášho výberu – iPhone, Samsung, značka je len na vás.
     Neobmedzený paušál na pracovné účely
     Telekom produkty za zvýhodnené ceny (Magio TV, mobilný internet,...)
     4 dni voľna navyše (sick day)
     Stravné v hodnote 4,50 €/deň bez doplatku zamestnanca aj počas dovolenky a PN
     Zamestnanecké súťaže o rôzne ceny, napr. o zaujímavé dovolenky
     Možnosť osobného a kariérneho rozvoja. Prepracovaný systém adaptácie, školení a vzdelávania, vlastné vzdelávacie centrum
     Pravidelné firemné podujatia (teambuildingy, Dni zdravia, Deň detí, Vianočná párty)
     Širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti (ProCare), športu (MultiSport) a kultúry
     Zľavy na produkty a služby našich partnerov
     Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
     Kompenzácia pri práceneschopnosti

    Termín nástupu do práce

    1.11.2019

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Všeobecne požadované znalosti

    Koho hľadáme?
    Zákaznícky orientovaného kolegu s príjemným vystupovaním, ktorý zvláda zákazníkov s úsmevom. Na pohovore nás bude zaujímať…
    • ako riešite niektoré situácie so zákazníkmi
    • aký je váš vzťah predaju
    • aj ako zvládate stresové situácie

    skúsenosti s prácou so zákazníkom výhodou

    Užívateľská znalosť práce s PC

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!