Čašník/čka

16.11.2019 PARKHOTEL na Baračke, s. r. o.
Miesto práce: Baračka
Trenčiansky kraj; okres Trenčín; Trenčianske Teplice
Typ pracovnej ponuky: Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo; Čašník
Ponúkaný plat (základná mzda): 624 EUR
Termín nástupu do práce: od 31.10.2019
Druh pracovného pomeru: brigáda, hlavný, živnosť
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Obsluha hostí v reštaurácii a kaviarni s letnou terasou, príprava a realizácia spoločenských akcií , svadieb a osláv
výdaj raňajok, večerí formou penzií. Kapacita reštaurácie do 55 miest
inventarizácia, dopĺňanie skladových zásob.
Práca krátky a dlhý týždeň

Iné výhody:

možnosť bezplatného ubytovania medzi pracovnými službami
možnosť využívať hotelový wellness vrámci voľna

Informácie pre uchádzača:

prax minimálne 3 roky na danej pozícii
veľmi dobré komunikačné schopnosti
lojalita voči podniku
zodpovednosť
pozitívne myslenie

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (začiatočník - A2)
Vhodné pre absolventov: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť Parkhotel na Baračke, s.r.o. vznikla v roku 2014. Prevádzkuje PARKHOTEL na Baračke, jeden z dvoch štvorhviezdičkových hotelov v Trenčianskych Tepliciach. Komfortný hotel s celkovou kapacitou 56 lôžok, disponuje 2 odbytovými strediskami, konferenčnými priestormi a vlastným wellness centrom s krytým bazénom, saunovým komplexom a širokou ponukou liečebných procedúr.

Oblasť pôsobenia:

Hotelové a podobné ubytovanie

Adresa:

PARKHOTEL na Baračke, s. r. o.
SNP 11/39-61
Nová Dubnica
Slovenská republika
www.parkhotelnabaracke.sk

Kontaktné údaje:

Michal Hruška
SNP 11/39-61, Nová Dubnica, 018 51, Slovenská republika