PLC Programátor (Ref. č.: PR/021871)

15.10.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Trenčiansky kraj
Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnika a energetika; Elektronik, Technik
Ponúkaný plat (základná mzda): od 1400,- € btt
Termín nástupu do práce: Dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

* Vytváranie a riadenie výrobných procesov
* Tvorba riadiacich programov pre PLC systémy
* Tvorba a úprava technickej dokumentácie
* Uvádzanie zariadení a inštalácii do prevádzky
* Skúšky, testy a asistencia
* Diagnostika a odstraňovanie elektronických porúch

Iné výhody:

* 13 + 14 plat
* Kvartálne odmeny
* Dochádzkový bonus
* Príspevok na dopravu

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Iné znalosti:

Microsoft Excel

* SŠ vzdelanie - elektrotechnika, automatizácia, PLC programovanie
* Anglický alebo Nemecký jazyk - B1
* Platná vyhláška § 21
* Prax na obdobnej pozícií
* Prehľad v oblasti PLC systémov
* SIMATIC STEP 7 - podmienkou
* EPLAN - výhoda
* Čítanie elektrických schém
* Samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť