Customer Communication & Aftersales Processes Support

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • Adminstratívna podpora v rámci oddelenia Aftersales
  • Reporting
  • Monitorovanie KPI'S
  • Riešenie sťažnosti a reklamácií od zákazníkov
  • Komunikácia so zákazníkmi a úradmi
  • Príprava certifikácií pre zákazníkov a úrady
  • Starostlivosť a údržba zákazníckej databázy
  • Podpora pre účtovné a fakturačné oddelenie
Benefity a ďalšie výhody:
  • Mzda od 1200 eur brutto /mesiac ( mzdové ohodnotenie kandidáta sa odvíja od jeho skúseností a schopností)
  • Všetky benefity budú odprezentované na pracovnom pohovore
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Všeobecne požadované znalosti:
  • Ukončené stredoškolské vzdelanie
  • Veľmi dobrá znalosť MS Office
  • Znalosť SAP výhodou
  • Znalosti v oblasti účtovníctva a fakturácií
  • Vysoká orientácia na zákazníka
  • Schopnosť byť tímový hráč
  • Samostatný a zodpovedný prístup k práci
  • Znalosť anglického jazyka na mierne pokročilej úrovni (B1)