Inštalatér, Vodár, Kúrenár, Prípravár - Rakúsko, Nemecko

29.10.2019 Tomáš Róka

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Munchen, Wien
Európska únia, Nemecko, Rakúsko
Typ pracovnej ponuky: Prípravár stavieb
Ponúkaný plat (základná mzda): 23 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: živnosť
Počet voľných miest: 6

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Inštalácia rozvodov vody, kúrenia, vzduchu. Čítanie stavebných výkresov. Pomocné stavebné práce.

Iné výhody:

Stabilná, dlhodobá práca vo väčšom kolektíve.
Zabezpečenie ubytovania.
Možnosť fakturovania na začiatku týždenne.
Jazyková znalosť postačuje pre jedného v partii.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Nemecký jazyk (mierne pokročilý - B1)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B1

Prax v obore
Manuálna zručnosť
Pracovitosť
Zodpovednosť
Korektné jednanie
Jazyková znalosť postačuje pre jedného v skupine