Pozícia servisného poradcu / Manažér pobočky

12.10.2019 Jana Oroszová
Miesto práce: okres Michalovce, okres Sobrance, okres Trebišov; Michalovce
Typ pracovnej ponuky: Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 - 1500 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný, živnosť
Termín ukončenia výberového konania: 28.10.2019
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Servis existujúceho portfólia klientov, predaj nových produktov existujúcej a novej klientele.
Pre manažérsku pozíciu budovanie obchodného tímu.

Iné výhody:

Rozvojový a tréningový program v rámci zahraničnej spoločnosti. Flexibilný pracovný čas. Navyše odmeňovanie podľa výkonu. Office v centre MI.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Sprostredkovateľská činnosť v oblasti životného poistenia a dôchodkového zabezpečenia.

Oblasť pôsobenia:

Ostatné pomocné činnosti finančných služieb okrem poistenia a dôchodkového zabezpečenia

Adresa:

Jana Oroszová
Malogyňovská 98/30
Gyňov
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Malogyňovská 98/30, Gyňov, 04414, Slovenská republika
Tel: 0905480662