Obchodný manažér, Team leader

12.11.2019 Daniel Hudák
Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Senec
Senec
Lichnerova 39
90301
Slovensko, Bratislavský kraj, okres Bratislava, Bratislava-Ružinov, Košická 49, 82108

Senec
Typ pracovnej ponuky: Obchod, Vrcholový manažment; Finančný manažér, Manažér ľudských zdrojov, Manažér zákazníckeho servisu, Obchodný manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 1200 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- flexibilný pracovný čas (nemyslí sa práca na zmeny)
- prostredie plné priateľských a úspešných ľudí
- ohodnotenie na základne výkonu
- zmluvne garantovaný kariérny rast
- priestor na sebarozvoj, literatúra, zásluhové motivačné školenia
- motivačné dovolenky so životným partnerom hradené spoločnosťou
- team-buildingové akcie

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1200 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
25. 9. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
26. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistikaObchod, marketing a reklamaBankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality

Náplň (druh) práce
Práca s ľuďmi (90%)
- vedenie ľudí vlastným príkladom
- pomoc novým spolupracovníkom, odovzdávanie know-how
- plánovanie Vášho kariérneho rastu, sebarozvoj
- analýza cieľov a potrieb klienta, tvorba plánu pre klienta
- servis existujúcich a nových klientov

Ostatné úlohy (10%)
- práca s PC, word, excel, e-mailová komunikácia, práca so sociálnymi sieťami
- jednoduchá administratíva
- konzultácie s vedúcimi, účasť na team-meetingoch

Úkolová mzda
Práca vhodná popri inom zamestnaní (prvých 3-6 mesiacov)
Po zaškolení a preukázaní schopnsoti viesť svoj team samostatne, možnosť práce na full-time a samozrejme nárast mzdy 1500€ +

Pre viac informácií ma neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0949 107 655

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventazdravotne postihnutého

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
pružný pracovný čas

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa
zdravotne postihnutého

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Počítače:
  • Microsoft Excel - elementárna
  • Microsoft Word - elementárna

Ďalšie požiadavky:

Hľadáme obyčajných ľudí, ktorí sú ochotní pre svoje ciele a sny spraviť neobyčajné veci.

Osobnostné predpoklady
  • cieľavedomosť
  • komunikatívnosť
  • iniciatívnosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Daniel Hudák
Družstevná 1367/20
90027 Bernolákovo
Slovensko
Tel: +421949107655