Manžér kvality (Ref. č.: PR/021864)

12.12.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Trenčiansky kraj
Typ pracovnej ponuky: Manažment kvality, Životné prostredie a vodohospodárstvo, Vrcholový manažment, Výroba; Inžinier kvality, Manažér kvality, Špecialista ISO
Ponúkaný plat (základná mzda): od 3000 eur (brutto)
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- ma za úlohu strategický rozvoj kvality v podniku
- navrhuje a implementuje zlepšovacie procesy v rámci kvality
- komunikuje s dodávateľmi (zlepšenia, reklamácie...)
- participuje na interných ISO auditoch, zákazníckych auditoch...
- vedie, motivuje a hodnotí tím oddelenia kvality
- reportuje

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word

- VŠ vzdelanie technického smeru
- min. 4 roky skúsenosti na manažérskej pozícií v rámci kvality vo výrobnej spoločnosti
- plynulá angličtina (B2)
- znalosť 8D, QRQC,PPAP,SPC, Kaizen
- prozákaznícky orientovaný a dobrý komunikátor
- prirodzený líder