Pomocný pracovník v automobilovom priemysle

20.02.2020 TEAM Personálna agentúra, s. r. o.
Miesto práce: Slovensko
Nitriansky kraj
okres Šaľa
Šaľa
P.Pázmáňa 2367/17 A
92701

Šaľa
Typ pracovnej ponuky: Pomocné práce a brigády; Pomocný pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 750 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Doprava do zamestnania zabezpečená zdarma zo smeru Šaľa, Trnovec nad Váhom, Jatov, Rastislavice, Komjatice, Vinodol, Černík, Cetin, Paňa.
Stravné lístky v hodnote 4€ za každý odpracovaný deň.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
750 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
25. 9. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
20. 1. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 24

Pracovná oblasť:

Technické a manuálne prierezové zamestnaniaTextilná a odevná výrobaChemická výroba a farmáciaStrojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Náplň (druh) práce
Výroba akustických systémov a kobercových textílií do osobných automobilov. Miesto výkonu práce Vráble.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 6:00
do 14:00

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Základné vzdelanie

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

TEAM Personálna agentúra, s. r. o.
Galvaniho 7/D
82104 Bratislava-Ružinov
Slovensko
Tel: +421948580886