Poradca spoločnosti Metlife ( Košice, Prešov )

21.11.2019 Diana Mišková

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Prešovský kraj
okres Prešov
Volgogradská 13
08001
Slovensko, Košický kraj, okres Košice, Košice-Sever, Toryská 5, 04011

Typ pracovnej ponuky: Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo; Klientský poradca
Ponúkaný plat (základná mzda): 1200 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- zázemie silnej nadnárodnej spoločnosti
- vysoko motivujúci systém odmeňovania - 3 druhy pravidelných mesačných fixov v závislosti od doterajších pracovných skúseností +produkčné provízie + kvartálne odmeny + súťaže + členstvo v kluboch
- flexibilný pracovný čas ( nie je nutná každodenná návšteva pobočky v Humennom )
- kancelária a kancelárske potreby na pracovné účely
- pri vynikajúcich výsledkoch ponúkame možnosť agentovi postúpiť na manažérsku pozíciu a otvoriť si vlastnú pobočku, kde bude viesť svoj vlastný tím finančných agentov.
- práca na DIČ ( nie je potrebná živnosť)
- požadujeme čistý register trestov a bezdĺžnosť na SP a ZP

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1200 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
23. 9. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
24. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Individuálne pohovory

Náplň (druh) práce
Ponúkame príležitosť pre poisťovacích agentov alebo agentov finančných skupín a brookerskych kanálov, ktorí chcú mať okrem provízií aj zaujímavý mesačný fixný plat počas celej doby trvania zmluvy ( dlhodobé fixy, nie len na dobu 6 mesiacov) a finančné bonusy. Práca vhodná pre uchádzačov z Košíc, Prešova a okolitých miest.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
pružný pracovný čas

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 6 mesiacov

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • finančná a ekonomická gramotnosť

Počítače:
  • Internet - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Uprednostňujeme uchádzačov, ktorí majú:

- preukázateľné viacročné skúsenosti a výsledky v poisťovníctve /finančníctve/
- profesionálne komunikačné a prezentačné zručnosti
- ambicióznosť, otvorenosť novým možnostiam
- flexibilita, ochota cestovať a vzdelávať sa

Osobnostné predpoklady
  • iniciatívnosť
  • komunikatívnosť
  • spoľahlivosť