Práca v Elektrotechnike/Prešov/ Ženy aj Muži

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • práca na 2-3 mesiace (Október/November/December 2019)
  • mzda 624 € + variabilné zložky mzdy
  • práca na 2 zmeny ( 6:00 do 14:15, 13:45 do 22:00)
  • montovanie výrobkov (elektronika),
  • testovanie zariadení,
  • napaľovanie softvéru do pokladníc,
  • spájkovanie
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Všeobecne požadované znalosti:
  • znalosť problematiky v oblasti testovania výhodou
  • znalosť technológie ručného spájkovania a ostatných opravárenských technológií výhodou
  • rozvážnosť, samostatnosť, zodpovednosť, pracovitosť, schopnosť koncentrácie, rozhodnosť