IT biznis analytik, špecialista pre supply chain a logistiku

28.11.2019 SnAP international , s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Nitriansky kraj
okres Nitra
Nitra
Mostná 2835/62
94901

okres Nitra
Typ pracovnej ponuky: Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo, Špedícia, doprava a logistika, Ekonomika, financie, účtovníctvo; IT analytik, Klientský poradca, Logistik
Ponúkaný plat (základná mzda): 1300 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

platové podmienky závisia aj od skúseností kandidáta

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1300 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
24. 9. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
24. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistikaIT a telekomunikácie

Náplň (druh) práce
Konzultuje, analyzuje potreby, navrhuje riešenia, rieši potreby klienta.
• poradenstvo a konzultácie poskytované klientom týkajúce sa využitia ponúkaných riešení
• analýza východzieho stavu a potrieb klienta, následná špecifikácia potrieb
• tvorba konceptu riešenia cieľového stavu, tvorba zákazníckych riešení
• realizácia riešenia na základe schváleného konceptu
• kvalifikovaná technická podpora/konzultácie klientom, partnerom, interným tímom
• účasť na riešení technických problémov priamo u klienta
• komunikácia a rozvoj vzťahov s klientami a partnermi spoločnosti
• zlepšovanie procesov v oblasti technickej podpory
Ďalšie činnosti
• tvorba a údržba dokumentácie
• podpora zákazníka počas rutinnej prevádzky
• podpora obchodných aktivít - spolupráca na tvorbe cenových ponúk
• školenia užívateľov

Ponúkané výhody

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2