Vodár, kúrenár

15.07.2020 Stavebné bytové družstvo II. Košice

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bardejovská 3, 040 11 Košice
Košický kraj; Košice
Typ pracovnej ponuky: Inštalatér, Údržbár
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,47 EUR/hod.
+ variabilná zložka mzdy závislá na výkone + mzdové zvýhodnenia pri práci v noci, vo sviatok, v sobotu a v nedeľu
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- údržba a opravy rozvodov ústredného kúrenia a vyhrievacích telies,
- montážne, údržbárske a opravárenské práce na sanitnej inštalácii,
- montáž a demontáž vodomerov,
- výkon havarijnej služby aj počas pohotovosti,
- odstránenie havárie.

Iné výhody:

Benefity vyplývajúce z platnej kolektívnej zmluvy (doplnkové dôchodkové sporenie, systém cafetérie, odmeny pri pracovných a životných jubileách a pod.) Stravné lístky v hodnote 4,60 Eur.

K žiadosti prosíme priložiť profesijný životopis s fotokópiami dokladov o dosiahnutom vzdelaní.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Sebaovládanie a ochota v prospech zákazníka.