Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bardejovská 3, 040 11 Košice
Košický kraj; okres Košice; Košice
Typ pracovnej ponuky: Elektrikár, Elektromechanik, Elektronik, Opravár
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,81 EUR/hod.
4,81€ / hodina + variabilná zložka mzdy závislá od dosiahnutého výkonu + mzdové zvýhodnenia pri práci v noci, vo sviatok, v sobotu a v nedeľu a za pohotovosť.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Montáž, oprava, údržba zdvíhacích zariadení v rozsahu osobných a nákladných výťahov

Iné výhody:

Benefity vyplývajúce z kolektívnej zmluvy (hodnota stravného lístka nad rámec, doplnkové dôchodkové sporenie, systém cafetéria, odmeny pri pracovných a životných jubileách, ...)

K žiadosti prosíme priložiť profesijný životopis s fotokópiami dokladov o dosiahnutom vzdelaní a fotokópiu osvedčenia.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Platné osvedčenie na opravu vyhradených technických zariadení - zdvíhacích a elektrických :
- osvedčenia EZ § 20 - 24 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.
- osvedčenia ZZ § 16 - 18 vyhlášky č. 718/2002 Z. z. alebo vyhlášky č. 508/2009 Z.z.