Pracuj ako logistik-skladník v Senci.Doprava a ubytovanie zdarma!

13.11.2019 Manuvia a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Senec
Typ pracovnej ponuky: Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 - 1000 EUR
ZÁkladná zložka mzdy: 800€ + bonusy a príplatky
Termín nástupu do práce: od 29.9.2019 do 17.10.2019
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

skenovanie tovaru podľa požiadaviek klienta
ukladanie na paletu, zabalenie podľa požiadaviek klienta
umiestnenie zabalenej palety na úložné miesto

Iné výhody:

800 € brutto+príplatky
Reálny zárobok majú zamestnanci 4,91 €/hod+ 10 percentný výkonnostný bonus
stravné lístky v hodnote 4 eur/7,5 hod.,

Informácie pre uchádzača:

práca v stabilnej nadnárodnej LOGISTICKEJ spoločnosti,
práca v príjemnom kolektíve a prostredí,
zabezpečené ubytovanie v blízkosti pracoviska
pravidelné zálohy
doprava zabezpečená firemným autobusom zo stanovených
ubytovanie hradí klient takže zamestnanci ho majú zdarma
možnosť odmeny na základe rozhodnutia vedenia
práca pre mužov aj ženy

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou