Opatrovateľka detí

10.10.2019 G - Production, s. r. o.
Miesto práce: 1. Lamač - Heyrovského 2, 841 03
2. Ružinov - Cablkova 6, 821 04
3. P. Biskupice - Sĺňavská 2, 821 06

Bratislavský kraj; okres Bratislava; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Opatrovateľka, Učiteľka v materskej škole, Zdravotná sestra, Zdravotný asistent
Ponúkaný plat (základná mzda): 650 - 950 EUR
600 € brutto + mesačné fixné odmeny
Mzda netto 650 - 950 EUR
Termín nástupu do práce: od 1.10.2019 do 1.10.2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Termín ukončenia výberového konania: 30.9.2019
Počet voľných miest: 3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Zdravotná sestra, zdravotnícky asistent, opatrovateľka v jasliach v rámci pracovných činností vykonáva nasledovné :
- zabezpečuje starostlivosť a opateru detí navštevujúcich detské jasle v rozsahu a podľa denného harmonogramu dňa danej vekovej skupiny.

- zabezpečuje zdravý psychomotorický vývoj detí stará sa o výchovno vzdelávacie činnosti primerane podľa veku dieťaťa.
- zabezpečuje hygienický režim detí, umývanie rúk, prebaľovanie, ukladanie na nočníky.

- zabezpečuje dodržiavanie pitného režimu detí, zabezpečuje kŕmenie detí a podávanie mlieka dbá na to aby dieťa podľa možnosti prijalo obvyklú dennú dávku stravy.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

G - Production, s. r. o. je Spoločnosť so sýdlom v Malych Levároch okres Malacky, Spoločnosť podniká a prevádzkuje v Bratislave zariadenia starostlivosti o deti do troch rokov veku dieťaťa.

Oblasť pôsobenia:

Predškolská výchova

Adresa:

G - Production, s. r. o.
Malé Leváre 192
Malé Leváre
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Mgr.Tomáš Gumbir
Malé Leváre 192, Malé Leváre, 908 74, Slovenská republika