ČSOB

Trainee program ČSOB Poisťovne

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

*ČSOB inovuje svet bankovníctva prostredníctvom nových produktov a služieb, ale na skvelé nápady sú potrební skvelí ľudia. Ponor sa hlbšie do sveta bankovníctva a využi znalosti zo školských aj mimoškolských projektov. Staň sa súčasťou trainee programu a poď pracovať na sebe do ČSOB.
*Si študentom 4. alebo 5.ročníka VŠ?
*Vieš komunikovať po anglicky?
*Máš chuť na sebe pracovať?
*Ak si odpovedal kladne, neváhaj čítať ďalej! Radi Ti predstavíme prostredie v ktorom máš šancu zažiariť ako trainee. Oddelenie forenzných služieb Ako trainee máš možnosť:
*získať základné povedomie a znalosti v oblasti šetrenia podozrivých poistných udalostí ako aj ich následné spracúvanie a analýzy,
*spolupracovať pri vytváraní modelu na rizikové ohodnotenie poistných udalostí,
*pomáhať odhaľovať rôzne poistné podvody.   Oddelenie aktuári
*Ako trainee máš možnosť:
*pomáhať zefektívniť výrobu podkladov pre účtovné uzávierky,
*spolupracovať pri tvorbe modelov pre aktuárov,
*spoluvytvárať prehľady a štatistiky, ktoré slúžia ako podklady pre výstupy,
* Divízia viazaných agentov
*Ako trainee sa naučíš: pracovať s dátami a plánovaním – analýza a vyhodnocovanie dát spolu s návrhom opatrení, podieľať sa na marketingových a obchodných aktivitách, aplikovať behaviorálnu ekonomiku do praktických procesov obchodu.   Čo výnimočné Ti ponúkajú tieto oddelenia?
*spoluprácu na projektoch v medzinárodnom tíme,
*zaučenie sa do rôznych oblastí bankového segmentu,
*možnosť preniesť teoretické vedomosti do finančného fungovania a riadenia banky. Ak Ťa oslovila niektorá z našich ponúk, neváhaj a pošli nám svoj životopis ešte dnes.

Upresnenie platových podmienok

4,50 €

Benefity a ďalšie výhody

Tým najlepším Trainee program ČSOB umožní:
Polročnú platenú part-time stáž v ČSOB Finančnej skupine – 4,50€/hod
Odborné školenia
Získať nové poznatky a skúsenosti z praxe ČSOB Finančnej skupiny
Spolupracovať s odborníkmi a možno budúcimi kolegami
Možnosť získať  trvalé pracovné miesto vo ČSOB Finančnej skupine
Získanie certifikátu o absolvovaní trainee programu

Druh pracovného pomeru

brigáda

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Všeobecne požadované znalosti

* O požiadavkách na trainee si sa už dočítal v úvode inzerátu.

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie