Klientsky pracovník

16.10.2019 Miloš Svrček
Miesto práce: Trenčiansky kraj, Žilinský kraj; okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Myjava, okres Námestovo, okres Partizánske, okres Považská Bystrica, okres Prievidza
Typ pracovnej ponuky: Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo; Klientský poradca
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 - 1300 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: živnosť
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Sprostredkovanie informácií pre klienta v oblasti finančného trhu

Iné výhody:

flexibilný pracovný čas, možnosť kariérneho rastu a zvyšovania príjmu.

V prípade záujmu o osobný pracovný pohovor nám zašlite váš životopis na email
Následne vás budeme telefonicky kontaktovať na dohodnutie termínu.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť zaoberajúca sa sprostredkovaním informácií klientom.

Oblasť pôsobenia:

Správa finančných trhov

Adresa:

Miloš Svrček
137
Rudinka
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

137, Rudinka, 02331, Slovenská republika