Nočná inventúra v potravinách - týždenné vyplácanie

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Náplň práce: - počítanie tovaru v regáloch na jednotlivých úsekoch - ukladanie tovaru na predajni - skenovanie tovaru pomocou ručného skenera (zaučíme Vás) Ako prebieha nočná inventúra: Na začiatku inventúry sa tovar spočíta, po prepočítaní sa pracuje so skenerom a na konci sa upratuje predajňa. Možnosť výberu zmien - zmeny sú každý pondelok alebo utorok v čase od 19:00-06:00 hod.

Benefity a ďalšie výhody:

- dlhodobá brigáda každý pondelok, utorok - vyplácanie na týždennej báze na bankový účet

Všeobecne požadované znalosti:

- občiansky preukaz - preukaz poistenca - číslo bankového účtu - platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami - nie starší ako 2 roky od dátumu vystavenia (ak ho nemáte, pomôžeme Vám s vybavením) - ak ste študent, tak potvrdenie o návšteve školy - čistý výpis registra trestov - vek nad 18 rokov Osobnostné predpoklady: - zodpovednosť - ochota pracovať v noci - plniť pokyny nadriadeného

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno