Asistentka obchodného oddelenia - callspecialist

04.09.2019 vote4you, s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
Žilinský kraj
okres Ružomberok
Ružomberok
03401

Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Obchod; Asistent
Ponúkaný plat (základná mzda): 600 EUR
Termín nástupu do práce: 15. 10. 2019
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
600 € za mesiac

Dátum nástupu:
15. 10. 2019

Dátum pridania ponuky:
20. 9. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
20. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Personalistika, administratíva a služby zákazníkomHospodárska správa, prevádzka, požiarna ochrana a BOZPObchod, marketing a reklama

Náplň (druh) práce
Buďte pri zrode ďalšieho levelu našej úspešnej cesty.
Extéria Market je jedinečný koncept súladu zákonnej povinnosti a služieb pre klienta, z radov podnikajúcich subjektov a to pod jednou strechou.
Spoločnosť a značka EXTÉRIA už od roku 2011 poskytuje outsourcing v bezpečnosti práce a požiarnej ochrane u zmluvných klientov na pobočkách v rámci celej Českej a Slovenskej republiky, a vďaka tomu patrí k najväčším korporátnym spoločnostiam na trhu v BOZP a OPP. U nás budete pracovať s produktom, ktorý je zákonom povinný pre každého a teda potreba u klienta je už vzniknutá. Budete pracovať s lídrom na trhu, ktorý každým rokom rastie a expanduje na zahraničný trh.

Pre náš novootvorený Extéria Market Ružomberok hľadáme zdatnú posilu … budete to práve Vy ?

Čo bude hlavnou náplňou Vášho pracovného dňa?
• aktívne telefonický oslovovať majiteľov firiem, riaditeľky škôl a škôlok, starostov atd.
• chystať a spracovávať zmluvy pre našich klientov
• spravovať a riadiť časový harmonogram kolegom obchodníkom
• vybavovať agendu spojenú s chodom kancelárie
• budete stredom našej kancelárie

Odpoviete áno ?
• prácu s počítačom zvládnete bez problémov (email, excel)?
• ste kladne naladená so zodpovednosťami k zverenému know-how ?
• chcete se vzdelávať a nové získané informácie ihneď zúročiť ?
• máte chuť sa posúvať a stáť sa certifikovaným špecialistom?
• páči sa Vám trénovať, či zdokonaľovať svoje komunikačné schopnosti ?

Ponúkame Vám?
•Produkt- službu, ktorá je zo zákona povinná pre každého, to znamená, že potreba u klientov je už vzniknutá
• vysoko nadštandardné finančné ohodnotenie + bonusový systém odmien
• urobíme z Vás profesionála, ale do tej doby Vás podporíme a všetko potrebné naučíme
• keď budete najlepší, odvezieme Vás na dovolenku aj s partnerom, partnerkou
• firemné benefity
• marketingové oddelenie

Pracujte u jednotky na trhu v BOZP a OPP, kde pracujú len tí najlepší.

Zašlite nám svoj životopis s fotkou a my Vám osobnej schôdzke radi poskytneme všetky informácie pre Vaše rozhodnutie.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 16:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • organizovanie a plánovanie práce
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • samostatnosť

Cudzie jazyky:
  • slovenský - elementárna: A1 a A2

Počítače:
  • Internet - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá

Osobnostné predpoklady
  • empatia
  • komunikatívnosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

vote4you, s.r.o.
Orolská 2
01001 Žilina
Slovensko