Administratívny pracovník v sklade

18.10.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Kostolné Kračany
okres Dunajská Streda
Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Špedícia, doprava a logistika; Administratívny pracovník, Logistik, Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,5 EUR/hod.
4,50€/hod. brutto + príplatky a bonusy
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme šikovného administratívneho pracovníka do logistického skladu v Kostolných Kračanoch.

Náplň práce:
- spracovanie CRM dokumentov a prepravných dokumentov,
- zabezpečenie dodržiavania štandardných operačných postupov,
- koordinácia dopravy tovaru spoločne s ostatnými oddeleniami a vodičmi,
- práca s interným systémom,
- vykonávanie ďalších administratívnych úloh podľa požiadaviek nadriadeného.

Iné výhody:

- práca v stabilnej spoločnosti s dlhodobým predpokladom
- práca IBA NA JEDNU ZMENU ( nočné zmeny sa nepracujú)

Vyhradzujeme si právo kontaktovať len uchádzačov, ktorý spĺňajú požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno

- ukončené stredoškolské vzdelanie,
- znalosť anglického a maďarského jazyka,
- práca s MS Office ( Word, Excel, Outlook) na pokročilej úrovni,
- dobré komunikačné schopnosti ,
- schopnosť pracovať pod tlakom,
- dôslednosť a bezúhonnosť
- prax v oblasti logistiky je výhodou.