Špecialista zákazníckej linky

01.09.2019 COM2BIZ SLOVENSKO spol. s r.o.
Miesto práce: Slovensko
Prešovský kraj
okres Prešov
Prešov
Lipová 1
08001

Typ pracovnej ponuky: Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo; Klientský poradca
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- Nadštandardné finančné ohodnotenie + všetky výhody vyplývajúce z PRACOVNEJ ZMLUVY (najvyššie odmeňovanie v segmente)
- vzdelávanie, školenia a zlepšovanie zručností v rámci firemných edukačných aktivít = zvyšovanie kvalifikácie a reálny kariérny rast v rámci štruktúry operátora ORANGE
- SUPPORT SYSTÉM – PODPORU A POMOC OD OSTATNÝCH KOLEGOV
- Korporátne zázemie najväčšieho operátora na Slovensku
• po zapraxovaní možnosť nastaviť individuálne podmienky / plán

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
700 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
20. 9. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
20. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Personalistika, administratíva a služby zákazníkomObchod, marketing a reklama

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Vybraných uchádzačov pozveme na našu prevádzku s cieľom vykonania osobného pohovoru

Náplň (druh) práce
Orange DOMA je nový kanál zákazníckej starostlivosti telekomunikačného operátora Orange, ktorý na trh prináša novú generáciu zákazníckej starostlivosti. Jej cieľom je zákazníkom zabezpečiť profesionálny zákaznícky servis. Individuálny prístup, profesionalita a vysoká miera prispôsobenia sa potrebám zákazníka je presne to, čo dnešný zákazník od svojho operátora potrebuje.

Do nášho tímu hľadáme nových spolupracovníkov s dobrými komunikačnými zručnosťami.

Na pozícii *Špecialistu zákazníckej linky* spoznáš svet najmodernejších telekomunikačných technológií, naučíš sa komunikovať so zákazníkmi a v neposlednom rade získaš skúsenosti s telefonickým poradenstvom a predajom našich služieb cez telefón. To všetko v tíme plnom mladých a pohodových ľudí, s ktorými sa rozhodne nebudeš nudiť a to všetko na účet firmy.
Pošli nám svoj životopis, absolvuj osobný pohovor a staň sa súčasťou jedného z najsilnejších tímov na poli telemarketingu na východnom Slovensku.

V rámci rozširovania optických sietí a portfólia služieb Ti ORANGE SLOVENSKO dáva možnosť získať pracovnú pozíciu, na ktorej bude Tvojou úlohou:
• telefonické kontaktovanie zákazníkov, ktorý v poslednom čase prejavili záujem o predĺženie alebo zmenu využívaných telekomunikačných služieb (teplé kontakty - iba zákazníci, ktorí potrebujú služby);
• telefonický predaj úplne nového portfólia služieb spoločnosti ORANGE SLOVENSKO, a.s.;
• individuálne riešenie šité na mieru zákazníkov s využitím konvergencie operátora;
• zabezpečenie navýhodnejšieho telekomunikačného riešenia pre zákazníkov spoločnosti ORANGE SLOVENSKO, a.s. a zastrešenie všetkých služieb pod jednou strechou najvýhodnejšími balíčkami služieb LOVE
. poradenstvo

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventazdravotne postihnutého

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 9:00
do 17:30

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa
zdravotne postihnutého

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie
Vyššie odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)

Počítače:
  • Microsoft Outlook - elementárna

Ďalšie požiadavky:

• Výborné komunikačné schopnosti
• skúsenosti v oblasti predaja sú výhodou, nie však podmienkou
• samostatný a aktívny prístup
• ochota vzdelávať sa a rozširovať svoje zručnosti

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť
  • spoľahlivosť
  • empatia

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

COM2BIZ SLOVENSKO spol. s r.o.
Lipová 4987/1
08001 Prešov
Slovensko
Tel: +421918727272