Gastronómia HORIZONT RESORT ****

24.09.2019 TATRA TRADING INTERNATIONAL s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Horizont Resort ****, Stará Lesná 178, 059 60
Slovenská republika; okres Kežmarok, okres Poprad, okres Spišská Nová Ves, okres Stará Ľubovňa; Kežmarok, Poprad, Svit, Vysoké Tatry
Typ pracovnej ponuky: Čašník, Kuchár, Pomocná sila v kuchyni
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,5 EUR/hod.
Pracuje sa na základe zmluvy o brigádnickej práci študenta, platové ohodnotenie je 3,20€/hod až 3,5€/hod.
Termín nástupu do práce: od 1.10.2019
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Podľa vybranej pozície, ide o pomocné práce v gastronómií, na pozíciach pomocný čašník a kuchár. Pozícia je vhodná iba pre študentov stredných a vysokých škôl. K prijatiu je potrebné potvrdenie o návšteve školy a platný zdravotný preukaz (vydáva každý všeobecný lekár na Vaše požiadanie)

Iné výhody:

Zamestnanecké benefity, možnosť prenocovania v rámci pracovných smien. Mladý kolektív.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vhodné pre mladistvého: Áno
Vodičský preukaz: B

Vzdelanie v odbore, kurzy a znalosť ďalších jazykov výhodou.