Manipulant-skladník/čka v logistickom sklade v Bratislave! Ubytovanie zdarma, nástup ihneď, mzda 1 100,-Eur

17.10.2019 T E M P O, spol. s r. o.

Miesto práce: Slovenská republika; Bratislavský kraj; okres Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Montážnik, Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení, Pomocný pracovník, Robotník, Skladník, Vodič vysokozdvižného vozíka, Záhradník
Ponúkaný plat (základná mzda): 815 - 1100 EUR
základná zložka mzdy 814,90€ plus príplatky, osobné hodnotenia, priemerná mesačná mzda 1 100,-€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

-príprava dielov na jednu súpravu spôsobom priameho nakladania
-identifikovať každý diel prepočítaním s príslušného protokolu
-nakladať diely do vozíka, na príslušné miesto
-čistenie vozíkov od neporiadku pred naložením dielov do vozíka
-pracovať podľa pravidiel BOZP, interných pravidiel a postupov

Pozrite si video k pracovnej pozícií:

Iné výhody:

• Dlhodobá pracovná perspektíva
• Nadštandardné mzdové podmienky
• Doprava zabezpečená z určitých smerov
• Zabezpečené ubytovanie s príspevkom
• Mesačný dochádzkový bonus
• Mesačné osobné ohodnotenie
• Možnosť osobného rozvoja a profesného rastu
• Práca v dynamickom prostredí automobilového priemyslu

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

- fyzická zdatnosť
- manuálna zručnosť
- samostatnosť
- spoľahlivosť
- pozornosť