Pomocník v kuchyni

01.09.2019 Univerzita Komenského v Bratislave
Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Karlova Ves
Staré Grunty 36
84104

Typ pracovnej ponuky: Pomocné práce a brigády, Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo; Pomocný pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): Zamestnávateľ neuviedol
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Práca od pondelku do piatku na dve zmeny- ranná od 7 do 15.30 a poobedná od 12 do 20.30. Zmeny sa obmieňajú každý týždeň. Víkendy voľné.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
V zmysle zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 388/2018 Z.z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
18. 9. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
26. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Gastronómia

Náplň (druh) práce
- spolupodieľanie sa na príprave vydávaných jedál, pomocné práce pri príprave pokrmov ako je krájanie, čistenie a umývanie surovín,
- zber a umývanie kuchynského riadu,
- práca v bielej a čiernej umývačke riadu,
- čistenie a obsluha jednoúčelových kuchynských strojov

Potrebný zdravotný preukaz na prácu s potravinami.
Životopisy zasielať na email Bližšie informácie o pracovnej ponuke na 0948 610 501.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Neukončené základné vzdelanie

Certifikáty

Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na epidemiologicky závažné činnosti pri výrobe, manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov (zdravotný, potravinársky preukaz) podľa zákona č. 355/2007 Z.z. o ochrane, podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

Všetky podrobné informácie o ochrane osobných údajov nájdete na https://uniba.sk/ochrana-osobnych-udajov

Ďakujeme záujemcom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor.

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Univerzita Komenského v Bratislave
Šafárikovo nám. 6
81499 Bratislava-Staré Mesto
Slovensko
Tel: +421918110036