Administratívny pracovník v internetovom obchode

07.09.2019 Ing. Ján Tiža

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Prešovský kraj
okres Stará Ľubovňa
Stará Ľubovňa
Levočská 1
06401

Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Obchod; Administratívny pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 626 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Ponúkame príjemné pracovné prostredie v neformálnej priateľskej atmosfére (mladý kolektív), stabilná pracovná doba, zaujímavá práca v oblasti módy, individuálny prístup, férové pracovné ohodnotenie. Zamestnanecké zľavy na nákupy v našich e-shopoch. Chceme aby Vás práca bavila :)

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
626 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
19. 9. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
19. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Personalistika, administratíva a služby zákazníkom

Náplň (druh) práce
Výber a nákup dámskeho oblečenia, priama komunikáciu s klientmi (telefonická, emailová, sociálne siete), spracovanie objednávok, napĺňanie obsahu internetového obchodu novými produktami, pomoc pri predaji na kamennej predajni.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventamladistvéhozdravotne postihnutého

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 16:30

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa
mladistvého
zdravotne postihnutého

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • organizovanie a plánovanie práce
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný písomný prejav
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • tímová práca
  • samostatnosť

Cudzie jazyky:
  • slovenský - elementárna: A1 a A2

Počítače:
  • Microsoft Excel - elementárna
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Internet - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Pozitívny vzťah k móde. Zodpovedný a pozitívny prístup k práci, dôsledné doťahovanie vecí do konca, výborná znalosť pravopisu a gramatiky.

Svoje životopisy a motivačné listy môžete zasielať na uvedený email. Následne vybraných uchádzačov budeme osobne kontaktovať a dohodneme si osobné stretnutie v našich priestoroch. Ak by ste mali akékoľvek doplňujúce otázky ohľadne pracovnej pozície, obráťte sa na nás na t.č. +421 918697777- radi na vaše otázky odpovieme.

Osobnostné predpoklady
  • pozornosť
  • praktické myslenie
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť
  • komunikatívnosť
  • iniciatívnosť