Hlavný/á mzdový/á účtovník/čka

18.10.2019 Úradovňa plus, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Prešovský kraj
okres Prešov
Prešov
Jarková 14
08001

Typ pracovnej ponuky: Ekonomika, financie, účtovníctvo; Účtovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 936 EUR
Termín nástupu do práce: 1. 10. 2019
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
936 € za mesiac

Dátum nástupu:
1. 10. 2019

Dátum pridania ponuky:
19. 9. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
30. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 18

Pracovná oblasť:

Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Zaslať životopis na email email

Náplň (druh) práce
• Kalkulácia výšky mzdových nákladov s prihliadnutím na vnútorné podmienky v organizácii a vonkajší mzdový trh.
• Stanovenie mzdových relácií pre zamestnancov (tarifné triedy, platové stupne)
• Tvorba vnútorných mzdových predpisov a mzdových častí kolektívnych zmlúv, vrátane spracovania odborných stanovísk na rokovaniach s odbormi alebozástupcami zamestnancov.
• Zabezpečenie odmeňovania v organizáciách
• Zabezpečovanie každodenných pracovných aktivít týkajúcich sa účtovníctva
• Zodpovednosť za archiváciu všetkých účtovných dokladov
• Analýza a voľba najvhodnejších mzdových foriem podľa konkrétnych podmienok v organizácii
• Spolupráca pri tvorbe a spracovaní plánu mzdových nákladov
• Poskytovanie mzdového poradenstva iným organizačným útvarom
• Identifikovanie problémových oblastí týkajúcich sa odmeňovania
• Sledovanie mzdového vývoja a kontrola dodržiavania mzdových predpisov a mzdových častí kolektívnych zmlúv, vrátane riešenia príčin vznikajúcich odchýlok

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

- zodpovednosť
- systematickosť
-analytické myslenie
- flexibilita
- dôslednosť a precíznosť
- znalosť účtovných programov, fakturácie, podvojného účtovníctva a pokladne

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť