Recepčný/-á

01.09.2019 Holiday Kongres Hotel Trnava s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
Trnavský kraj
okres Trnava
Trnava
Hornopotočná 5
91701

Typ pracovnej ponuky: Administratíva; Recepčná
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Ponúkame Vám primerané finančné ohodnotenie, práca v mladom kolektíve, strava v hotelovej kantíne zdarma, pracovná uniforma, wellness a fittness zdarma, parkovanie v podzemnej garáži, zaujímavý balík výhod, hotelové zľavy v celej EU v sieti IHG a možnosti učiť sa nové zručnosti, nadobúdať nové skúsenosti a rozvíjať svoju kariéru.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
700 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
19. 9. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
20. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Ubytovanie, cestovný ruch a hazard

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Osobný pohovor v mieste výkonu práce

Náplň (druh) práce
Hotel Holiday Inn Trnava hľadá do FO teamu ľudí, ktorí našli vo svojej profesií vášeň a sú odhodlaní poskytnúť vynikajúce zážitky pre hotelových hostí.
- vítanie, ubytovávanie a účtovanie hostí v rámci hotelových štandartov
- práca s hotelovým rezervačným systémom OPERA;
- vybavovanie potrieb a požiadaviek hostí;
- zodpovednosť za dosahovanie maximálnej spokojnosti zákazníkov
- príprava a vystavovanie účtov;
- práca s peňažnou hotovosťou a bankovými operáciami;
- evidencia prijatých platieb;
- prijímanie a distribúcia telefonických hovorov;
- kontrola dokumentov a dokladov;
- vyplňovanie dokumentov súvisiacich s ubytovaním hostí / rezervácia ubytovania;
- prevádza „check-in“ a check-out“
- zhotovovanie požadovaných reportov a štatistík
- úzka spolupráca s oddeleniami hotela
- riešenie reklamácií zákazníkov
- schopnosť prevziať zodpovednosť a pracovať samostatne
- poskytuje informácie o hotelových službách a cenách
- komunikácia so zákazníkmi

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
dvojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • samostatnosť

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Internet - pokročilá

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť
  • pozornosť
  • spoľahlivosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Holiday Kongres Hotel Trnava s.r.o.
Športová 2
01001 Žilina
Slovensko
Tel: +421333250901