Farmaceut - Rovinka

Trenkwalder, a. s. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Pozícia / odvetvie:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
  • zodpovedný za plynulý chod lekárne
  • výdaj liekov na lekársky predpis, voľnopredajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
  • expedícia, administratívne činnosti pri fakturácií poisťovniam
  • práca so skladom v lekárni, kontrola skladových zásob, objednávanie sortimentu lekárne
  • vybavovanie objednávok na osobný odber v lekárni z portálu Pilulka.sk
  • komunikácia s lekármi ohľadom preskripcie a riešenia problémov
  • vybavovanie reklamácií s dodávateľmi
Upresnenie platových podmienok:
Pre násho klienta hľadáme do novootvorenej úspešnej slovenskej lekárne s rodinnou atmosférou Zodpovedného farmaceuta.
Benefity a ďalšie výhody:
  • fixná mzda od 1600 € brutto/mesiac + variabilná zložka
  • zázemie malej a úspešnej slovenskej lekárne s rodinnou atmosférou
  • ostatné benefity budú predstavené na osobnom pohovore
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
0000-00-00
Druh pracovného pomeru:

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
Všeobecne požadované znalosti:
  • ukončené VŠ vzdelanie II. stupňa v odbore farmácia
  • komunikačné zručnosti a príjemné vystupovanie
  • zodpovedný prístup k práci
  • pracovné nasadenie, proaktivita