Administratívny pracovník/-čka - Bratislava, Pezinok

03.09.2019 OKAY Slovakia, spol. s r.o.
Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Ružinov
Cesta na Senec 2
82104
Slovensko, Bratislavský kraj, okres Pezinok, Pezinok, Šenkvická cesta 4798, 90201
Slovensko, Bratislavský kraj, okres Bratislava, Bratislava-Pod.Biskup., 82106

Typ pracovnej ponuky: Administratíva; Administratívny pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- práca v dynamickej a úspešnej spoločnosti
- perspektívne a atraktívne zamestnanie s možnosťou kariérneho rastu
- nadštandardné finančné ohodnotenie
- prepracovaný vzdelávací program určený na mieru jednotlivca
- pohyblivá pracovná doba v rámci pracovného týždňa
- zamestnanecké zľavy na sortiment OKAY

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
800 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
18. 9. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
26. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Personalistika, administratíva a služby zákazníkomElektrotechnikaObchod, marketing a reklama

Náplň (druh) práce
Ak si osoba, ktorá je vždy pozitívne naladená a usmiata, máš zmysel pre organizáciu a poriadok, rada komunikuješ so zákazníkom, tak hľadáme práve TEBA na pozíciu „adminky“ pre našu spoločnosť.

Tvojou náplňou práce bude:
- práca s pokladňou (zodpovednosť za finančnú hotovosť)
- spracovávanie objednávok, reklamácií a výmeny tovaru
- predaj splátok, poradenstvo zákazníkovi a komunikácia so splátkovými spoločnosťami
- predaj tovaru, podpora nákupu a pomoc pri výbere správneho tovaru podľa požiadaviek zákazníka
- starostlivosť o predajňu (ochrana tovaru a majetku na predajni, zatraktívnenie predajne, efektívne usporiadanie tovaru, udržiavanie čistoty)
- ostatná administratíva predajne (spracovávanie pošty, tlač cenoviek, vedenie dokumentácie, komunikácia s centrálou)
- plnenie ďalších primeraných úloh podľa pokynov nadriadeného

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:30
do 21:00

Práca na zmeny:
pružný pracovný čas

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 6 mesiacov

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • finančná a ekonomická gramotnosť
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • fyzická zdatnosť
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • manuálna zručnosť
  • samostatnosť
  • tímová práca
  • vyjednávanie
  • kultivovaný písomný prejav

Počítače:
  • Open Office - pokročilá
  • Microsoft Windows - elementárna
  • SAP - elementárna

Ďalšie požiadavky:

Hľadáme niekoho, koho silnou stránkou je:
- zodpovednosť a dôslednosť pri plnení pracovných úloh
- bezúhonnosť, tímový hráč
- spoľahlivosť a flexibilita
- prozákaznícka orientácia
- chuť učiť sa a posúvať tak svoje hranice
- skúsenosti s predajom a prax v obchodnej prevádzke min. 1 rok
- skúsenosti s prácou v SAP - výhodou
- znalosť práce s PC - MS Office
A v neposlednom rade profesionálne vystupovanie a komunikatívnosť! :)

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • komunikatívnosť
  • iniciatívnosť
  • praktické myslenie
  • spoľahlivosť
  • vnútorná stabilita

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

OKAY Slovakia, spol. s r.o.
Černyševského 1287/10
85101 Bratislava-Petržalka
Slovensko