Líder testovacieho oddelenia (rádiofrekvencie, osciloskop) (Ref. č.: PR/021840)

14.10.2019 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: okres Dunajská Streda
Trnavský kraj
Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnika a energetika, Manažment kvality, Strojárstvo, technika a rozvoj, Životné prostredie a vodohospodárstvo, Výroba; Elektronik, Elektrotechnický inžinier, Elektrotechnik, Inžinier kvality, Výskumný a vedecký pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): od 1700€ - uvedená mzda sa môže zvýšiť podľa skúseností kandidáta
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- kontrola produktov elektrotechnickej výroby
- merania signálu na osciloskope, spektrálnom analyzéri
- analýzy a sumarizácia zistených informácií
- dohľad a nastavenie zariadení vo výrobe
- podpora pri procese reklamácií a spolupráca pri nápravných opatreniach
- analýza a evidencia nepodarkov
- spracovanie dokumentácie
- koordinácia činností na oddelení

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno

- min. SŠ vzdelanie v oblasti elektrotechniky
- prax v oblasti elektrotechniky min. 2 roky
- prax na vedúcej pozícii podmienka
- AJ na komunikatívnej úrovni
- tímový hráč, organizačné schopnosti, zodpovednosť