Skladový kontrolór aj bez praxe!!! Práca vhodnejšia pre mužov.

16.10.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Gáň - pri Galante
okres Galanta, okres Hlohovec, okres Komárno, okres Šaľa, okres Senec
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,97 EUR/hod.
4,97€ brutto/hod. + príplatky a bonus + stravné lístky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: vedľajší
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- kontrola správnosti lokácie tovaru v rámci skladu
- kontrola či nie je tovar alebo jeho obal poškodený
- práca so skenerom a interným skladovým systémom
- podľa potreby práca s nízkozdvižným vozíkom

Iné výhody:

- stravné lístky bez zrážky
- doprava zadarmo
- kumulujúce sa príplatky
- práca na trvalý pracovný pomer na pracovnú zmluvu

Zaujala vás táto ponuka, ale nespĺňate podmienky prijatia? Každý piaty úspešný uchádzač sa o pracovnej ponuke dozvie od svojho známeho. Je to jednoduché - využite možnosť "preposlať ponuku známemu" a pomôžte mu zamestnať sa.

Keď máte záujem, stačí keď nás prezvoníte, alebo zastavte sa osobne na našej pobočke:

Index Nosluš s.r.o.
Zoltána Kodálya 787/6
Galanta 924 01

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

- bezúhonnosť
- znalosť MS Office
- ochota pracovať na 2 zmeny
- zdravotná spôsobilosť
- logické myslenie
- preukaz na NZV,VZV je výhodou