ČSOB

Špecialista pre podnikateľov a malé firmy pre ČSOB Púchov

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Púchov

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

*zodpovednosť za predaj a servis produktov v oblasti SME – malé a stredné podniky
*zodpovednosť za predaj a servis základných produktov a služieb banky alebo finančnej skupiny ČSOB (bežné účty, služby el. bankovníctva, platobné karty, sporiace účty, vkladné knižky, termínované vklady, kreditné karty, cestovné poistenie a fondov)
*vykonávanie akvizičnej činnosti v oblasti získavania nových klientov a kontaktovanie existujúcich klientov s ponukou ďalších produktov – telefonické oslovovanie, organizovanie stretnutí
*včasné a kvalitné vybavenie všetkých potrieb klientov ČSOB finančnej skupiny, vybavovanie reklamácií, žiadostí a sťažností klientov
*plnenie stanovených individuálnych obchodných plánov a sledovanie plnenia plánov pobočky v zverenej oblasti
*v prípade potreby vykonávanie aktivít hotovostného a bezhotovostného platobného styku a spracovanie produktov a služieb nadväzujúcich na predajné činnosti
*kontrola správnosti získaných údajov, monitoring

Upresnenie platových podmienok

od 900 € brutto

Benefity a ďalšie výhody

základná mzda od 900 € brutto, finálna mzda je závislá od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta
príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine
možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny
5 dní voľna naviac po jednom roku zamestnania
zvýhodnenia na produktoch ČSOB FS príspevok na DDS a životné poistenie
zdravotný program pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu určitú – 1 rok. Po jej ukončení sa pracovný pomer predĺži na dobu neurčitú. #LI-IK

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Všeobecne požadované znalosti

*úplné stredoškolské vzdelanie
* min. 2 roky prax v bankovníctve, z toho aspoň rok praxe v oblasti SME výhodou
*porozumenie finančným výkazom/údajom firmy
*reprezentatívne vystupovanie a komunikačné schopnosti
*orientácia na klienta a pozitívny vzťah k poskytovaniu služieb klientovi
*orientácia na dosahovanie cieľov, obchodnícky duch
*znalosť AJ výhodou

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie