Obsluha CNC obrábacieho stroja - len 1 zmena!

14.10.2019 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nové Mesto nad Váhom
okres Nové Mesto nad Váhom, okres Piešťany, okres Trenčín
Typ pracovnej ponuky: Strojárstvo, technika a rozvoj; Brusič, Frézár, sústružník, Montážnik, montér, Zámočník
Ponúkaný plat (základná mzda): 5 EUR/hod.
od 800€ (základná mzda 5,00€-5,50€/hod.)
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- zabezpečuje strojné obrábanie povrchov, otvorov a závitov súčiastok z rôznych
druhov materiálov sústružením, vŕtaním, valčekovaním a guličkovaním na univerzálnych hrotovaných,
poloautomatických, NC a CNC sústruhoch v požadovanej kvalite a termínoch
- ovláda programovanie NC resp. CNC obrábacieho stroja a podľa potreby spolupracuje s programátorom
obrábacích strojov

Iné výhody:

- nástup do kmeňa spoločnosti
- stravovanie vo firemnej jedálni

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

2-ročné skúsenosti zo strojárskej výroby
predchádzajúca prax ako obrábač kovov