Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Nitriansky kraj
okres Levice
Levice
Priemyselný park Géňa, Ulica E. Sachsa 4-6
93401

Typ pracovnej ponuky: Chemický priemysel; Operátor strojov a zariadení v chemickom priemysle
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,5 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- Motivujúci ročný bonus

- 2 x ročne doplnkové mzdové plnenie - 13. a 14. plat (pri splnení stanovených cieľov)

- Príplatky za zmeny

- 2 x ročne Príspevok na relax vo výške prislúchajúcej danej pozícii

- Príspevok na dopravu

- Príspevok na presťahovanie sa do okresu Levice (1500€), pri zmene trvalého alebo prechodného pobytu

- Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie alebo životné poistenie

- Mimoriadne voľno pri dôležitých životných udalostiach nad rámec zákona (napr. vlastná svadba zamestnanca - 2 dni platené voľno)

- Po 2 rokoch zotrvania vo firme príspevok na rekreáciu

- Stravovanie v priestoroch závodu (zamestnanec si dopláca 0.66€)

- Pitný režim zdarma (voda, čaj a rôzne druhy kávy)

- Program preventívnej zdravotnej starostlivosti - očkovanie detí aj dospelých, preventívne prehliadky zamerané napr. na srdcovocievne ochorenia, diabetes, odvykanie od fajčenia, kontrolné vyšetrenia na rakovinu a štandardné preventívne vyšetrenia

- 4 x do roka balíček zubných pást z nášho portfólia ZDARMA

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
4,50 € za hodinu

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
13. 9. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
11. 11. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Chemická výroba a farmácia

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Pre uchádzanie sa o voľnú pracovnú pozíciu je nevyhnutné, aby ste si skopírovali nižšie uvedený odkaz do Vášho internetového prehliadača. Následne budete presmerovaní na stránku spoločnosti GSK, kde je potrebné sa registrovať a uchádzať sa o vami zvolenú voľnú pracovnú pozíciu. https://gsk.wd5.myworkdayjobs.com/GSKCareers/job/Slovakia---Levice/Making-operator_225908-1

Náplň (druh) práce
Hľadáte prácu vo výrobe a chcete rozšíriť svoje technické zručnosti? Je tu príležitosť pre Vás!

Vašou pracovnou náplňou bude:
- Navažovať suroviny pre zabezpečenie plynulého chodu výroby
- Kontrolovať stav zásob výrobných materiálov
- Obsluhovať mixéry a zariadenia prostredníctvom software-u s cieľom výroby bulku
- Umývať mixéry, zariadenia a pracovné pomôcky
- Vyžiadať zo skladu dodanie výrobného materiálu na oddelenie fabrikácie a oddelenie navažovania za účelom následnej prípravy bulkov
- Kontrolovať kvalitu bulku
- Spolupracovať s laboratóriom za účelom kontroly vlastností bulku
- Dodržiavať FIFO (First in/First out)
- Vykonávať úlohy podľa pokynov nadriadeného v rámci dohodnutého druhu práce

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
štvorzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • fyzická zdatnosť
  • manuálna zručnosť
  • osobnostný rozvoj
  • tímová práca
  • analyzovanie a riešenie problémov

Cudzie jazyky:
  • slovenský - pokročilá: B1 a B2

Počítače:
  • Microsoft Windows - elementárna
  • Microsoft Excel - elementárna

Ďalšie požiadavky:

• Stredoškolské vzdelanie

• Minimálne 1 rok na podobnej pozícii

• Skúsenosti v oblasti výroby

• Základné znalosti práce s PC

• Schopnosť rýchleho učenia sa, osobná zodpovednosť, pohotové riešenie problémov, tímová práca, zodpovednosť

• 4 zmenná prevádzka

Pre uchádzanie sa o voľnú pracovnú pozíciu je nevyhnutné, aby ste si skopírovali nižšie uvedený odkaz do Vášho internetového prehliadača. Následne budete presmerovaní na stránku spoločnosti GSK, kde je potrebné sa registrovať a uchádzať sa o vami zvolenú voľnú pracovnú pozíciu.
Ďakujeme

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť
  • praktické myslenie