Fyzioterapeut

14.11.2019 Národný ústav detských chorôb

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Nové Mesto
Limbová 1
83340

Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Zdravotníctvo a farmácia; Fyzioterapeut, masér, Sociálny pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 849 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Základná zložka mzdy je priznaná od 849,50 € do 1 166,50 € podľa dosiahnutého vzdelania a v súlade platnou kolektívnou zmluvou.

Ďalšie výhody a benefity:
- práca v príjemnom a prestížnom pracovnom prostredí;
- osobné ohodnotenie a odmeny;
- skrátený pracovný čas;
- týždeň dovolenky navyše podľa kolektívnej zmluvy;
- možnosť rozvíjať sa profesijne aj osobnostne v tíme;
- podpora ďalšieho vzdelávania;
- možnosť poskytnutia ubytovania;
- stravovanie v jedálni NÚDCH (0,80 € je platba zamestnanca za stravný lístok);
- príspevok zo sociálneho fondu v zmysle kolektívnej zmluvy na detskú rekreáciu, životné jubileá, pracovné výročia atď.
+ zabezpečenie ubytovania

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
849,50 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
17. 9. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
18. 9. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Zdravotníctvo

Náplň (druh) práce
- fyzioterapeut na fyziatricko-rehabilitačnom oddelení

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa v odbore fyzioterapia
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore fyzioterapia

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • tímová práca

Ďalšie požiadavky:

- citlivý prístup orientovaný na pacienta a jeho rodinu
- flexibilita a schopnosť rýchlo sa učiť
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- korektnosť a lojálny prístup k zamestnávateľovi
- ochota spolupracovať v tíme

Osobnostné predpoklady
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • spoľahlivosť