Operátor výroby - NC - ohýbanie

12.11.2019 T E S L A Liptovský Hrádok a.s.
Miesto práce: Slovensko
Žilinský kraj
okres Liptovský Mikuláš
Liptovský Hrádok
Pálenica 53/79
03317

Typ pracovnej ponuky: Chemický priemysel, Výroba; Operátor strojov a zariadení, Operátor strojov a zariadení v chemickom priemysle
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,5 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:
- 3,50 €/hod. + do 30% variabilná zložka mzdy + mzdové zvýhodnenia a príplatky v rámci ZP a Mzdového predpisu spoločnosti;
- bonusový príplatok do výšky 0,40 €/hod. prehodnocované 2x ročne;
- dochádzkový bonus (350€) a príspevok na úhradu cestovných výdavkov;
- stravné lístky vo forme stravovacích kariet platných aj v komerčných prevádzkach po celej SR.
Ďalšie informácie radi poskytneme na osobnom pohovore.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
3,50 € za hodinu

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
17. 9. 2019

Dátum poslednej aktualizácie:
18. 11. 2019

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Strojárstvo (vrátane výroby motorových vozidiel)

Náplň (druh) práce
- obsluha ohraňovacieho automatu Panel Bender
- obsluha ohraňovacích lisov TRUMPF
- ohýbanie výrobkov v súlade s výkresovou dokumentáciou a technologickým postupom

Termín výberového konania u zamestnávateľa:
18.11.2019 o 10,00 hod. v sídle spoločnosti TESLA Liptovský Hrádok

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
trojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • fyzická zdatnosť
  • samostatnosť
  • manuálna zručnosť

Osobnostné predpoklady
  • analytické myslenie
  • praktické myslenie
  • precíznosť (presnosť)

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

T E S L A Liptovský Hrádok a.s.
03317 Liptovský Hrádok
Slovensko