Business analyst junior / senior

11.10.2019 Union zdravotná poisťovňa a.s.
Miesto práce: Karadžičova 10
okres Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Informatika - software, Obchod, Vrcholový manažment; IT analytik, IT konzultant, IT projektový manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500
od 1500 € brutto / mesiac + ročná variabilná odmena (výsledná mzda bude zohľadňovať doterajšie skúsenosti kandidáta)
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Termín ukončenia výberového konania: 18.10.2019
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Budete súčasťou dynamického a mladého tímu, ktorého cieľom je pracovať na zlepšení procesov, automatizácii a vývoji aplikácii naprieč celou firmou od úplného začiatku až po úspešné nasadenie. Vaša práca bude naozaj rôznorodá – od biznisových po technické oblasti a umožní vám rýchly profesijný a kariérny rast v rámci firmy. Pokiaľ ste pripravení na naozajstnú výzvu, určite čítajte ďalej.

Budete zodpovedať za analýzu, návrh a realizáciu požadovaných zmien, typicky pôjde o:

  • zber požiadaviek od zadávateľov,
  • spolupráca na tvorbe a úprave pracovných inštrukcií a pravidiel podľa cieľových procesov a cieľového riešenia,
  • budete tiež podporovať a podieľať sa na užívateľských akceptačných testoch a nasadení riešení do produkčného režimu.
  • analýza existujúcich procesov a návrh cieľových procesov,
  • definícia požiadaviek na IT automatizáciu riešenia,
  • analýza dopadov smerom do organizácie,
  • tvorba use-case a tvorba high-level funkčného návrhu IT riešenia,

Súčasťou práce bude i aktívna koordinácia a riadenie interných a externých tímov zapojených do projektu, riadenie projektu z pohľadu kvality dodávok a stanovených termínov a prezentácia priebežných a konečných výsledkov.

Ak chceš spoznať akí sme, klikni tu.

Iné výhody:

  • práca v spoločnosti s otvorenou firemnou kultúrou a stabilným postavením na trhu
  • vysoký štandard systému vzdelávania
  • príspevok na regeneráciu
  • príspevok na dôchodok
  • špeciálne zdravotné benefity
  • zvýhodnené ceny viacerých poistných produktov Union poisťovne
  • dni voľna naviac (napr. pre tehotné zamestnankyne, osamelých rodičov, na preventívnu prehliadku, a ďalšie)
  • dovolenka naviac nad rámec zákonného nároku
  • Multisport karta
  • zľavy u tretích strán
  • zamestnanecké eventy

V prípade, že vás naša ponuka zaujala a spĺňate naše požiadavky ako prax na danej pozícii a skúsenosti s danou prácou, pošlite nám prosím svoje CV. Výberový proces začne telefonickým pre-screenom, vybraní kandidáti sa stretnú s HR a následne na osobnom pohovore so svojim budúcim nadriadeným.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word, SQL

  • znalosť analytických postupov a metód,
  • znalosť problematiky poisťovníctva, zodpovedajúcich produktov a procesov - výhodou,
  • minimálne základná znalosť životného cyklu projektu a metodiky jeho riadenia ideálne spojená s praxou
  • analytické myslenie na veľmi dobrej úrovni,
  • prezentačné a komunikačné schopnosti
  • precíznosť, spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť, iniciatíva a ochota

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Union zdravotná poisťovňa je najmladšou poisťovňou na trhu verejného zdravotného poistenia. Svoju kvalitu potvrdila tým, že za svoj inovatívny prístup a nadštandardné služby opätovne získala významné ocenenia v súťaži Zlatá minca.

Union zdravotná poisťovňa je zároveň jedinou zdravotnou poisťovňou, ktorej 100%-ným vlastníkom je zahraničná finančná a poisťovacia spoločnosť Achmea B.V. Vďaka tomu máme možnosť využívať bohaté medzinárodné skúsenosti tejto holandskej finančnej skupiny v oblasti zdravotného poistenia. Union zdravotná poisťovňa, a.s. je od svojho vzniku hodnotená ako jedna z najlepších zdravotných poisťovní na Slovensku z pohľadu kvality služieb poskytovaných klientom, ako aj na základe spolupráce s poskytovateľmi zdravotnej starostlivosti.

Oblasť pôsobenia:

Povinné sociálne zabezpečenie

Adresa:

Union zdravotná poisťovňa a.s.
Karadžičova 10
Bratislava
Slovenská republika
www.union.sk

Kontaktné údaje:

Miroslava Šugová
Tel: +421 2 20815 114